Головна » 2018 » Жовтень » 29 » Перша зустріч ДНШ 2018 відбулася
11:03
Перша зустріч ДНШ 2018 відбулася

27 жовтня розгорнула свою роботу дистанційна наукова школа при ЧОПЛ для здібних учнів восьмих та дев’ятих класів Чернігівської області.

Першої зустрічі в ДНШ з нетерпінням очікували усі її майбутні учасники: нинішні ліцеїсти, педагоги, майбутні абітурієнти та їх батьки. Ліцеїстам дуже хотілося познайомитися зі своїми потенційними наступниками та друзями. Педагоги скоріше прагнули переконатися, що ті, хто увійдуть у ліцейні аудиторії не менш талановиті та працьовиті, ніж їх нинішні учні. Дев’ятикласники бажали нарешті позбутися хвилювання через невідомість і почати робити свої перші кроки до майбутнього вступу, діяти, навчатися. Батькам важливо було зануритися у ліцейне середовище і побачити та відчути його зсередини. Перспектива «втрати» одного дня осінніх канікул нікого не зупиняла. Тому що кожен для себе вбачав цілу низку цінних надбань.

Так, під час першої зустрічі у дистанційній науковій школі учасники отримали важливу інформацію щодо організації роботи ДНШ та можливостей щодо вступу у ЧОПЛ, зав’язалися нові знайомства, з’явилися особливі враження від навчального закладу, ліцеїстів та педагогів. Дев’ятикласники та восьмикласники мали змогу розширити свої знання із запропонованих навчальних тем та оцінити свій актуальний рівень з того чи іншого предмету, отримати підтримку у своєму прагненні пізнання нового. Важливим є те, що усі учасники зустрічі зацікавлені один в одному, націлені на плідну подальшу співпрацю та її успішні результати.

Наступна зустріч відбудеться 17 листопада. Чекаємо знову усіх з нетерпінням.


Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 90 | Додав: tkachenko | Теги: початок, навчання, знання, вступ, перспектива, ДНШ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar