Головна » 2013 » Травень » 11 » Перемога, свята перемога
15:43
Перемога, свята перемога

27.04.13р. в ЧОПЛ була проведена літературно-музична композиція «Перемога, свята перемога», в якій взяли участь ліцеїсти I та II фізико-математичного профілю. Ведучими на вечері були Н. Марченко та В. Дворецький.

Цікавими були факти, епізоди, відео про Велику вітчизняну війну та прозвучали пісні у виконанні Ю.Шумної «Перемога, свята перемога», пісня «Офіцери» у виконанні Р.Фокіна, знаменита «Катюша» у виконанні О.Козловського та пісня В.Висоцького «Батальйони» у виконанні І.Барана.

Найурочистішою була зустріч з ветераном Великої вітчизняної війни – Петром Артемовичем Бондарів, де Петро Артемович розповідав про свою службу у морському флоті під час війни, про бойові будні, про важкі дороги війни, про своїх однополчан та однокласників, яких залишилося 3 із 24.

«Головне, міцні базові знання, які завжди можуть стати надійною опорою в майбутньому. Тож навчайтеся і не бійтеся труднощів», - побажав всім ліцеїстам сивочолий ветеран.

Вечір пройшов урочисто. У ліцеїстів залишилося багато вражень, бо вони остання покоління, яке мало змогу спілкуватися з ветераном Великої вітчизняної війни.

Велике спасибі всім, хто долучився до свята, хто відчув свято 68 річниці Великої перемоги.

Куратор I фізико-математичного Заворотинська Т.М.Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 847 | Додав: tkachenko | Теги: свято, Ветерани, привітання, 9 травня, Перемога | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar