Головна » 2017 » Квітень » 10 » Палітра фізико-математичних дисциплін
09:24
Палітра фізико-математичних дисциплін

Із 3 по 9 квітня у Чернігівському обласному педагогічному ліцеї відбувся предметний тиждень «Палітра фізико-математичних дисциплін». Протягом усього тижня на уроках фізики, економіки та математики ліцеїсти мали змогу проявити себе, свої знання за допомогою різноманітних презентацій та цікавинок. Та вся ліцейна родина чекала з нетерпінням суботнього вечора, де три команди: "Нуль по модулю" (І курс фізико-математичного профілю), "Чевряки" – І біолого-хімічний профіль, "Діти Піфагора", ліцеїсти І гуманітарного профілю, змагалися між собою у конкурсі "Математичний КВК". Головою суддівського комітету була заступник директора з виховної роботи Наталія Іванівна Коваленко, але основними експертами були група "Смайлики" у складі учителів методоб’єднання фізики та математики.

Командам були запропоновані різні конкурси: "Представлення", "Креативні загадки","Танцювальний батл" з теми «Тригонометричні функції», "Презентація" та "Крокодил". За них учасники отримували бали від суддів та експертної группи. Аби команди могли відпочити, а судді підрахувати бали, влучним доповненням вечора стали виступи головного гумориста ліцею Бабюка Максима та «Голосу ліцею» - 2017 Зорко Катерини.

У підсумку КВК "Чевряки" зайняли третє місце,"Нуль по модулю"-друге,"Діти Піфагора" стали переможцями. Отже суботній вечір був яскравим, веселим та насичений позитивними емоціями. Із нетерпінням уся ліцейна родина чекатиме зустрічі уже на інших предметних тижнях.

Гудкова Світлана, «ШТРИХ»

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 281 | Додав: tkachenko | Теги: змагання, відпочинок, свято, вечір, Математика | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar