Головна » 2014 » Березень » 24 » П’ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2014»
13:53
П’ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2014»

18 березня 2014 року у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2Б, м. Київ) відбулась головна подія освітньої галузі - П’ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2014», організаторами якої виступають: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».

Виставка «Сучасні заклади освіти» – це найбільший освітянський форум, що включає, окрім самої експозиції, конференції, круглі столи, семінари, покликані забезпечити найбільш повний обмін інформацією, навичками та досвідом між провідними фахівцями з різних країн. Взаємодії, що формуються в результаті проведення заходу, сприяють розвитку галузі в цілому. Крім того, на одному майданчику збираються фахівці, експерти, представники державних структур, профільних асоціацій, компаній-виробників і, нарешті, школярі та їх батьки, студенти - усі вони мають унікальну можливість познайомитися і особисто поспілкуватися в неформальній і сприятливій для спілкування атмосфері виставки.

За результатами рейтингового виставкового конкурсу навчальних закладів України в. о. першого заступника Міністра освіти і науки Інна Совсун, Голова Комітету Верховної Ради України з питань науки та освіти Лілія Гриневич, Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, директор компанії «Виставковий світ» Світлана Рудько, виконавчий директор освітянських заходів компанії «Виставковий світ» Віталій Сокол вручили сертифікати та медалі переможцям конкурсу у різних номінаціях.

Чернігівський обласний педагогічний ліцей взяв активну участь у тематичних номінаціях та рейтингових виставкових конкурсах, які були організовані в рамках виставки і отримав нагороду: бронзову медаль та сертифікат у номінації «Заклади-новатори». Також за участі директора ліцею, кандидата педагогічних наук, доцента відбувся круглий стіл «Прогресивна школа в соціокультурних умовах сучасності».

Вітаємо увесь колектив ліцею з отриманою нагородою!

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 732 | Додав: tkachenko | Теги: виставка, Сучасні заклади освіти, Заклади-новатори | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
avatar