Головна » 2016 » Червень » 8 » Освітня екскурсія до НКЕП "Чернігівська ТЕЦ"
09:16
Освітня екскурсія до НКЕП "Чернігівська ТЕЦ"

8 червня учні І курсу фізико-математичного профілю в рамках літньої фізичної школи відвідали з освітньою екскурсією НКЕП «Чернігівська ТЕЦ».

Спочатку усіх учасників екскурсії ознайомили з технікою безпеки на станції. Учням показали, звідки беруть воду для охолодження турбін та підігріву води, для того щоб у жителів міста була гаряча вода. Потім ліцеїсти побачили, як транспортують вугілля. Екскурсовод розповів, що для кожної ТЕЦ будуються спеціальні котли,у яких горить лише один вид вугілля. Після цього вони відвідали хімічний цех, де їм розповіли про технологію очищення води та перевірку якості вугілля, води, мастила та рівень забруднення повітря. Лаборанти повідомили, що рівень шкідливих викидів не перевищує норми. Далі ліцеїстів повели в головний цех, де й відбувається останній етап вироблення електроенергії. Найцікавішим у цій екскурсії виявилось спостерігати за котлом висотою 32 м. Наприкінці учням показали головний щит, звідки й управляють ТЕЦ.

Ліцеїстам усе дуже сподобалось, і вони отримали багато яскравих вражень.

Оліфіренко Роман, Чудновець Карина, Шульга Наталія

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 422 | Додав: tkachenko | Теги: екскурсія, Літня школа, ТЕЦ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar