Головна » 2014 » Травень » 8 » Освіта за кордоном на власному досвіді
12:50
Освіта за кордоном на власному досвіді

25 квітня в педагогічному ліцеї відбулася зустріч учнів 10-11 класів гуманітарного профілю з випускником СЗСШ № 1 Хомуленко Андрієм, який розповів ліцеїстам про можливості та переваги отримання освіти за кордоном, а саме в Німеччині. На власному прикладі пан Андрій показав, що людина, яка має мету, може її досягти.

Родину Андрія не можна назвати заможною, батьки – педагоги з досить невеликим прибутком - були не в змозі надати двом своїм синам, крім якісної середньої освіти, додаткових можливостей. До 20 років єдиними подорожами родини були лише поїздки до Криму, про закордонні мова не йшлася. Коли Андрій вирішив навчатися в Європі, почав шукати різноманітні програми, що надавали шанс на безкоштовне навчання. Одну із перших своїх стипендій він отримав з третьої спроби, виборовши її серед 150 претендентів, та поїхав за програмою DAAD до Баварії. Отримавши диплом бакалавра Київського Нархозута, виборов наступну стипендію і продовжив свою освіту на ступень магістра вже в Німеччині. Сьогодні він - успішний менеджер банківської справи - працює в Мюнхені.

Про власний досвід, існуючі можливості для обдарованої та наполегливої молоді в Європі він і розповідав ліцеїстам, намагаючись переконати їх в необхідності ставити перед собою високі цілі і поступово йти до них. На мою думку, це був більш психологічний тренінг для випускників та гарний наочний приклад людини, яка спромоглася домогтися всього, що вона бажає, навіть при відсутності великих грошей. Лише індивідуальність та цілеспрямованість є запорукою успіху. Хочу підкреслити, що питання, поставлені учнями, торкалися різних тем та світогляду в цілому. Те, як вони були сформульовані, просто вражало.

Велика подяка всім викладачам ліцею за їх наполегливу та сумлінну працю, бо лише завдяки їй ми маємо високоосвічену молодь, якою можемо пишатися!Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 642 | Додав: tkachenko | Теги: зустріч, досвід, освіта за кордоном, співпраця | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar