Головна » Останні новини / Події» «Освіта України 30 без бар’єрів: вектори якості та успіху»
20:00
«Освіта України 30 без бар’єрів: вектори якості та успіху»

На Чернігівщині, у рамках Всеукраїнського серпневого форуму «Освіта України 30 без бар’єрів: вектори якості та успіху», приуроченого до 30-річчя незалежності України, 18 серпня 2021р. розпочато роботу Всеукраїнської стратегічної сесії «Інтелектуальна еліта нації».

У роботі стратегічної сесії взяли участь близько 50 представників освітянської спільноти з усіх регіонів України.

У перший день учасники відвідали Дитячий ботанічний сад Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді.

Гостей привітав Микола Конопацький, начальник Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації.

Ганна Коломієць, директор освітнього закладу, презентувала напрями роботи ліцею, зокрема науково-дослідної та пошукової діяльності.

Представники освітянської еліти України продовжили знайомство з Чернігівщиною й побували в Сосниці, на батьківщині видатного українського письменника, кінорежисера, кінодраматурга, художника та класика світового кінематографу Олександра Довженка, та відвідали Сосницький літературно-меморіальний музей Олександра Довженка, який створено у будинку, де провів своє дитинство заслужений діяч української культури.

Освітяни провели дискусію щодо літніх інтелектуальних шкіл як ефективної форми роботи з обдарованими учнями, у якій одночасно поєднується літній відпочинок з інтелектуальним розвитком і створюються умови для реалізації особистісного потенціалу дитини.

Увечері на гостей чекала захоплива костюмована екскурсія давнім Черніговом - містом легенд.

 

 

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 272 | Додав: admin_ | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
avatar