Головна » Останні новини / Події» Освічена країна - щаслива Україна!
11:46
Освічена країна - щаслива Україна!

21 червня стала вона ще сильнішою інтелектуально й духовно, адже 29 випускників та випускниць біолого-хімічного профілю Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої молоді отримали документ про повну загальну середню освіту.
Вдивляючись в очі наших дітей, відчуваємо потенціал молоді, здатної розбудовувати й зміцнювати свою державу, любити світ і природу, дбати про людей і країну.

Маємо, чим пишатися: 2 золоті і 2 срібні медалі, золота та срібна медалі в Міжнародному конкурсі Геніїв (категорія "Наука"), 3 Похвальні грамоти за особливі успіхи у вивченні біології і екології, 3 переможці конкурсу-захисту науково- дослідницьких робіт учнів-членів МАН, 3 переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад. Позаду Всеукраїнська науково-практична конференція "Вивчати, щоб зберегти, перемоги в екологічних конкурсах та проєктах, створення Молодіжного кліматичного центру. Головне - світле прагнення здобувати освіту високої якості, яскраво жити і працювати над собою, цінувати всіх, хто поряд, вірити, любити, мріяти з Україною в серці!

P.S. Символічний подарунок з музею А. Нобеля (м. Стокгольм, Швеція) отримав Назар Рей як відзнаку Нобелівського лауреата ліцею, - знак перемоги науки, освіти, знань та успішного майбутнього всіх випускників ліцею!

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 39 | Додав: admin_ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar