Головна » Останні новини / Події
«За розлукою обов’язково буде зустріч…». Такої думки дотримуються і випускники педагогічного ліцею, які знову повернулися до рідних стін. Ця подія сталася четвертого лютого, а назву вона носить просту – вечір зустрічі випускників «Ми разом творимо майбутнє».
У цей вечір до ліцею повернулися 51 випускник фізико-математичного профілю, 36 – хіміко-біологічного та 34 – гуманітарного. Хоча, це лише за даними реєстраційних списків. Кількість ліцеїстів же ... Читати далі » Дата: 10.02.2012

Лютий за вікном лютує,
Холодом нас всіх турбує,
Але зустріч всіх зігріє,
Наш ліцей всім вам зрадіє!!!

Дата: 03.02.2012

Минулого тижня закінчився І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії Наук України, який проводиться з метою виявлення, підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до наукових досліджень та створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві.
Ліцейна родина вітає ліцеїстів І та ІІ курсів, що стали переможцями та вибороли призові місця очного етапу конкурсу, який ... Читати далі » Дата: 31.01.2012

Серед різноманіття сучасних течій української та світової культури важливо не втратити розуміння культури як загальнолюдського надбання, сукупності матеріальних, духовних і нематеріальних цінностей, створених людством протягом його історії. Культура потребує захисту. Саме тому 25 січня на базі Чернігівського обласного ліцею відбувся Перший Чернігівський регіональний форум Всеукраїнської громадської Організації «Ліга культури» ... Читати далі » Дата: 30.01.2012

Лютий знов запросив у ліцей
І теплом у душі зустрічає.
Дім наш зранку повний гостей
Своїх ластів'ят він вітає.

Шановна ліцейна родино!
Запрошуємо всіх-всіх у світ дитинства, у світ нескінченних мрій, щирих друзів, упевненості у майбутньому!
БУДЕМО РАДІ БАЧИТИ УСІХ НА ЗУСТРІЧІ ВИПУСКНИКІВ, ЯКА ВІДБУДЕТЬСЯ ... Читати далі » Дата: 28.01.2012

«Віват, інтелект!» – гра, що об’єднує не лише розумні голови, а й щирі серця. Гра, яка в дружній атмосфері народжує прагнення до пізнання і перемоги.
Гра, яка перетворила на єдину міцну родину не тільки учасників, а й організаторів, уболівальників і просто глядачів. 25 січня відбулась найочікуваніша подія чемпіонату - церемонія нагородження переможців та фіналістів.
Серед поважних гостей були присутні: ... Читати далі » Дата: 27.01.2012

Україна! Країна смутку і краси, радості і печалі, розкішний вінок з рути і барвінку, над яким світять яскраві зорі. Це історія мужнього народу, що віками боровся за волю, за своє щастя, свідками чого є високі в степу могили, обеліски та прекрасна на весь світ народна пісня.
Українська пісня!…Хто не був зачарований нею, хто не згадує її, як своє чисте, прозоре дитинство, свою юність красиву і ніжну. Який митець не був натхненний її мелодіями!… ... Читати далі » Дата: 27.01.2012

Зустрічати і проводжати свята можна по-різному, з різними людьми та в різних місцях. Ліцеїстам випала нагода святкувати Новий рік 14 січня разом, у колі ліцейної родини. А місце святкування вони для себе обрали досить екстравагантне – боулінг-клуб «Світлофор».
Представники різних класів мали змогу позмагатися за першість серед однокурсників. Але, як в ліцеї заведено, завжди перемагає дружба. А от час, проведений разом, запам’ятається усім ліцеїстам ... Читати далі » Дата: 16.01.2012

«Щедрий вечір, добрий вечір!» - саме такі привітання звучали в країні Ліценії 13 січня. Переодягнені у святкові костюми ліцеїсти щедрували в цей вечір у кабінетах викладачів, житлових кімнатах однокурсників, подорожували містом та бажали всього найкращого викладачам вдома.
Зійшла Різдвяна Зірка і в холі гуртожитку. Творча група на чолі зі своїми вихователями влаштували театралізовану міні-виставу, сповіщаючи всю ліцейну родину про святковий час.
... Читати далі » Дата: 16.01.2012

Мрії. У кожного вони свої. Для дев’ятикласників Чернігівської області мрії уже почали здійснюватися, адже три дні, проведені в стінах ЧОПЛа показали способи реалізації найзаповітніших бажань. Головне – хотіти їх здійснення.
Пройде час і всі вони, абітурієнти, завітають до нас ще раз – на олімпіаду «Перспектива», але вже зовсім з іншою метою ... Читати далі » Дата: 06.01.2012

« 1 2 ... 52 53 54 55 56 ... 58 59 »