Головна » 2014 » Червень » 3 » Останні акорди ліцейної пісні другокурсників
12:09
Останні акорди ліцейної пісні другокурсників

Перегортаючи календар, день за днем, ліцеїсти з хвилюванням чекають цього дня. Закінчення навчання у ліцеї, випускний вечір – це свято, яке буває лише раз у житті кожної людини. У ньому зустрічаються світлі надії і біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання.

1 червня з ліцейного порогу у доросле життя зробили крок 83 випускники. Серед них десять отримали вище визнання педагогів та держави – золоті та срібні медалі. Ще дванадцять – нагороджені дипломами за участь у конкурсах-захистах МАН різних ступенів та етапів.

Кожен випускник отримав атестат зрілості та найкращі побажання від директора ліцею, Галини Василівни Коломієць.

Випускники були нагороджені ще й своєрідними традиційними відзнаками ліцею – медалями «Двадцять відкриттів ліцею» у різних номінаціях: «Інтелект – 2014», «Стиль ліцею», «Талант і творчість» та інші.

Цей випуск став двадцятим за всю коротку-довгу історію ліцею. Він же поставив крапку у святкуванні 20-ї річниці заснування навчального закладу. Із новими силами, ідеями, мріями йдуть у світле майбутнє випускники. А ліцей – чекатиме на них з нетерпінням.Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 778 | Додав: tkachenko | Теги: випускний, свято, Випускники | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar