Головна » 2012 » Листопад » 19 » Операція «Здоров’я»
14:23
Операція «Здоров’я»

15 листопада – Міжнародний день відмови від паління. Уся світова громадськість відзначає цей день по-різному. Педагогічний ліцей тому не виняток. Протягом дня на ліцеїстів чекали цікаві акції та інформаційні листівки. А ввечері до ліцейної родини завітали чарівні гості: Феї Чистоти, які своїми чарівними паличками та змахами крилець пропагували чистоту як запоруку здоров’я. Їхній вірний друг та колега – Чисте Повітря, по-нашому, просто Сашко О2, нагадав усій ліцейній родині, що саме чисте повітря в кімнаті сприяє покращенню мозкової діяльності та піднімає настрій.

Незважаючи на здоровий спосіб життя, який ведуть ліцеїсти на викладачі ЧОПЛу, ми знаємо, що профілактика та вітамінізація – теж головні у збереженні здоров’я. Про це не тільки розказав, а і й пригостив усіх вітамінами професор Здоров’я Вітамін С.

Не тільки ліцеїсти, а й викладачі радо сприймали гостей у себе у кімнатах, на поверхах. Настрій у всієї Ліценії збадьорився і всі з новими силами взялися до роботи. І, звісно, усі пам’ятаємо – здоров’я у наших руках! Будьмо здоровими!


Чарівні Феї Чистоти знають свою справу!


Весела компанія для настрою і здоров’я. Ми вже йдемо до вас!


Чисте повітря – піднімає настрій і додає здоров'я.
Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 1294 | Додав: tkachenko | Теги: здоров'я, ЧОПЛ, ліценія, паління, звички | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar