Головна » 2015 » Вересень » 17 » Олімпійські ігри українських патріотів
15:25
Олімпійські ігри українських патріотів

У неділю, 13 вересня уся ліцейна родина зібралася разом, аби провести традиційне спортивно-розважальне свято «Олімпійські ігри українських патріотів». Уже вдруге вони мають саме патріотичне забарвлення, адже сьогодні це найбільш актуально та цікаво.

Команди патріотів змагалися у різних спортивних естафетах. Це і «Приручи коня», і «Спритний патріот», і «Українські футболісти». Капітани команд показали гідні результати у силових вправах – з підняття гирі.

Групи підтримки продемонстрували злагодженість та справжній патріотичний дух – прийшли з прапорами, плакатами та гарним настроєм.

Цьогоріч олімпійські ігри зламали ліцейний стереотип переможців. Перше місце зайняла збірна команда гуманітарного профілю(!)– точно вперше за останні п’ять років. Дипломами другого ступеня нагороджені одразу дві команди – «Українські яструби», біолого-хімічного профілю та «Чумацький шлях» - команда фізмату.

Вікторія Гець, «ШТРИХ»

ПЕРЕГЛЯД: https://vk.com/yahelen_photo?z=album-101377805_220856407

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 683 | Додав: tkachenko | Теги: естафети, спорт, свято, ігри | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
avatar