Головна » 2018 » Квітень » 18 » Олімпіада в Русанівському ліцеї
08:22
Олімпіада в Русанівському ліцеї

Нещодавно ліцеїсти I курсу фізико-математичного та біолого-хімічного профілів Перепечай Владислав, Батюк Богдан, Бутков Максим, Позняк Олександр, Лисач Ірина та Кубрак Андрій відвідали Русанівський ліцей в Києві разом з учителем математики та інформатики Дмитром Валерійовичем Ткаченко. Ліцеїсти були приємно вражені.

Ми приїхали лише на два дні. У суботу та неділю ми взяли участь в ХХІІІ олімпіаді з математики та ХІІІ олімпіаді з головоломок, що складалася з двох турів: теоретичного та практичного. Нам сподобалися всі задачі та завдання, але завжди не вистачало часу.

Після олімпіад ми відвідували захоплюючі екскурсії, які провели викладачі Русанівського ліцею: Артеменко Оксана Петрівна та Філіповський Григорій Борисович. Ми побували в різних місцях Києва та дізналися їхню історію. Також під час прогулянки по місту, ми потрапили на великодню виставку, де було багато чудових писанок та розмальованих пластмасових кроликів. Відвідали Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки та переглянули цікаву виставу «Нахлібник», ми залишилися з неймовірними враженнями. Проживали у родинах русанівців, де нас привітно і люб′язно зустріли. Дякуємо за можливість торкнутися частинки Києва.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 220 | Додав: tkachenko | Теги: ломиголовки, знайомство, Київ, Олімпіада, екскурсія | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar