Головна » Останні новини / Події» Олігархічне Межигір'я чи нерозгадана загадка українського Єрусалиму?
10:58
Олігархічне Межигір'я чи нерозгадана загадка українського Єрусалиму?

   Саме таким запитанням задавався кожен, хто бачив усю велич мармурових споруд, та хто розумів, що мільярди, які українці заробляли нелегкою працею, витрачено на 137 гектарів розкоші та золота, засаджених рідкісними видами дерев, та харчування цілого зоопарку тварин, та той, хто відчував шалену енергетику цього своєрідного місця!

   16 травня, 11 клас гуманітарного профілю разом з куратором Наталією Василівною та працівниками ліцею відвідали Межигір'я! Справді, кожна поїздка класом супроводжується веселощами, чудовим настроєм, позитивом та незабутніми емоціями, особливо якщо ця екскурсія є останньою спільною поїздкою.

   Абсолютно всі були в захваті від надзвичайно красивої природи. Усюди все квітне! Відчувалось, що справжня весна починається саме з Межигір'я. Разом з гідом обійшли усю територію і були приємно втомленими.  

   Ви запитаєте, чому обрали саме Межигір'я? А ми впевнено відповімо, що Межигір'я поєднує в собі неосяжну глибину національної історії та, водночас, показує українцям справжнє життя політичної верхівки. Це своєрідне нагадування нації про минуле, про козаків, про Тараса Шевченка, Пантелеймона Куліша, які гуляли територією і, наснажені красою, творчо працювали, про святині та, загалом, про відчуття людей!.

      Фурман Тетяна,  2 гуманітарний,  2021 р.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 79 | Додав: admin_ | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
avatar