Головна » Останні новини / Події» "Олександрія"- одна з найдавніших та найцікавіших пам'яток садово-паркового мистецтва України кінця XVІІІ ст.
09:57
"Олександрія"- одна з найдавніших та найцікавіших пам'яток садово-паркового мистецтва України кінця XVІІІ ст.

Цієї неділі, 28 травня, перший курс біолого-хімічного профілю здійснив мандрівку до Білої Церкви, у дендропарк "Олександрія"- одну з найдавніших та найцікавіших пам'яток садово-паркового мистецтва України кінця XVlll ст.

Атмосфера спокою, єднання з природою панує в парку,. Саме тому він є  місцем паломництва людей мистецтва, культури та відомих історичних постатей. Зачаровує природний ландшафт парку з тіністими алеями, сонячними галявинами, старовинною архітектурою, водоспадами, а ще мальовнича краса річки Рось.

Другою нашою зупинкою було надзвичайно вишукане, чарівне село Ковалівка. Його ще називають українською Швейцарією. Заглянувши до Свято-Анастасіївського жіночого монастиря і Храму святої великомучениці Тетяни, були приємно вражені неймовірною атмосферою, підсиленою  звуками весняного дощу. Пережиті емоції, безсумнівно, залишаться в нашій пам’яті надовго й будуть відгукуватися в серці. Як обідній дощ освіжив сьогоднішнє повітря, так і  прогулянка парком, Ковалівкою дали  нам можливість набратися творчих сил після спекотних навчальних тижнів на шляху до літа. Дякуємо за чудову подорож!

 

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 126 | Додав: admin_ | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar