Головна » 2013 » Квітень » 30 » Обмін досвідом з освітянами щорського району
16:24
Обмін досвідом з освітянами щорського району

26 квітня Щорська гімназія №1 зустрічала гостей – учителів Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді. Педагоги ліцею завітали для участі в роботі семінару, організованого відділом освіти Щорської РДА для освітян регіону.

Яскраві враження викликала презентація школи, педагогічний колектив якої сповнений творчим духом, новими пошуками та відкриттями. Переконані, що цей навчальний заклад має свої традиції, які вирізняють його з-поміж інших шкіл. Тут створені комфортні умови для всебічного та гармонійного розвитку учнів.

Основна мета вчителів Чернігівського обласного педагогічного ліцею – це популяризація інноваційних педагогічних технологій навчання та виховання, які активно застосовують викладачі української мови та літератури. У рамках педагогічного десанту були проведені відкриті уроки. Надзвичайно цікавим та корисним для всіх його учасників став відкритий урок «Пряма мова. Розділові знаки при прямій мові», який провела Голуб Н.Є. для учнів 11 класу. Пунктограми школярі розглядали крізь призму людяності, людинолюбства та філантропії. Учні 10 класу поринули у світ казкових персонажів «Лісової пісні», намагаючись пізнати поза текстову символіку драми разом із Сердюк Г.А.

Незабутні відчуття залишилися від спілкування з гімназистами. Відкриті й відверті, толерантні й доброзичливі, вони, як рідних, зустрічали педагогів ліцею, щиро подякувавши весняними квітами.

Робота з педагогами колегами в рамках семінару залишила чудові враження. Учителі ліцею задоволені творчою зустріччю та готові продовжити таку співпрацю.Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 861 | Додав: tkachenko | Теги: зустріч, семінар, обмін досвідом, відкритий урок | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar