Головна » Останні новини / Події» Новорічні зустрічі в ліцейній родині
10:13
Новорічні зустрічі в ліцейній родині

Новорічні зустрічі в ліцейній родині відрізняються надзвичайною атмосферою. Особливо, якщо до ліцею заходять випускники. Така зустріч відбулася напередодні Нового року з Наталією Зубрицькою та її хлопцем Тоні. Вони приїхали зі США, Каліфорнії, до рідних на свята. Наталя - одна з когорти випускників, які не тільки підтримують ініціативи ліцею, а часто є їх ініціаторами. Саме вона є авторкою проєкту "Англомовна бібліотека" - дівчина зібрала книги й кошти на них серед знайомих (і не тільки) людей з усього світу та переслала до ліцею 137 книг англійською мовою.

Як зауважує сама Наталя, проєкт у її голові сформувався кілька років тому, коли з’явилося бажання дати можливість іншим читати книжки, що змінюють життя. Книги, які, на жаль, дуже часто не перекладають українською, або які втрачають багато цінності в перекладі. Наукова література англійською, стверджує дівчина, відкриває кордони, руйнує межі. Бажання поділитися цією можливістю з іншими - подорожувати книжками, а разом з ними і культурами, епохами та історіями.

На сьогодні проєкт з бібліотеки трансформувався в Центр читання англійською. Завдяки ще одній випускниці - Надії Грицик, Центр має чудові офісні столи для зручного перебування. У планах - зробити його доступним для спільноти зацікавлених мешканців Чернігівщини. Але для цього треба оформити приміщення, зробити комфортним для читання та спілкувння коворкінг центром. А ще - осередком коуч зустрічей з випускниками ЧОПЛ. Амбітна ціль, правда ж?

Тож, шукаємо партнерів з втілення проєкту, аби він розширився територіально й мовно. Можливо, є люди в інших країнах, які зголосилися б продовжити цей книжковий марафон? А якщо маєте можливість допомогти з оснащенням приміщення - меблями, приладдям, технікою, ідеями, у тому числі фото чи відео рекламою Центру, будемо вдячні й обіймемо міцно-міцно (наявність covid-сертифікату гарантуємо). А Наталії та всім, хто підтримали цю ідею, ми безмежно вдячні й віримо, що добрі справи завжди повертаються добром.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 66 | Додав: admin_ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar