Головна » 2015 » Грудень » 26 » Новорічна феєрія «Казкова Україна»
13:34
Новорічна феєрія «Казкова Україна»

Свято Нового року завітало до країни Ліценії 24 грудня. Новорічна феєрія «Казкова Україна» відкрила свої двері для всіх, чий настрій був святковим, а вигляд – казковим.

Вечір, на якому ліцеїсти демонстрували українські казки на новий лад став завершальним у 2015 році, але, у той же час, яскравим та неповторним.

Розпочав вечір ІІ фізико-математичний із своєю версією «Колобка». Головний герой – Колобок-ліцеїст, хоча дещо неформальний, але точно обдарований.

Свою версію Котигорошка запропонував глядачам І гуманітарний. Як і в оригінальній версій він переміг злого дракона.

Справжнє новорічне весілля із кастингом у Фейсбуці показав І фізико-математичний та їх «Царівна-жаба». Ми ще раз переконалися, що кожна особистість у ліцеї – талановита. Пригадати старий рік допомогла нова «Коза-дереза» від І біолого-хімічного. Вони вдало продемонстрували насичений рік кожного ліцеїста – проведений за книжками, але, у той же час, поєднаний із творчими справами ліцею.

Справжній готель на галявині змогли побудувати учні ІІ біолого-хімічного. Їх постановка «Рукавичка» стала своєрідним закликом будівництва чесного бізнесу задля процвітання України.

Не обійшлося, звісно, і без класики – «Вечори на хуторі поблизу Диканьки» на свій лад показали ліцеїсти ІІ гуманітарного. От тільки чорт був іноземний – індійський бог Хануман приніс Оксані її черевички, а всім ліцеїстам, сподіваємося, благополуччя, мир та гарний настрій.

Не обійшлося на вечорі без подарунків від директора ліцею Галини Василівни Коломієць. Були нагороджені найкраща кімната, найуспішніший та найактивніший класи – ІІ гуманітарний та І біолого-хімічний. А також ті учні, хто старанно виконував свої обов’язки. Так, наприклад, Ходько Сергій отримав подарунок за найкраще ведення щоденника.

Варто відмітити, що ідею самого вечора підготували та втілили в життя найкращий ліцейний Вожбат.

Завершився вечір традиційним фіналом гри «Янгол-оберіг».

Залишиться побажати усім гарних новорічних свят та продовження ліцейної феєрії уже в наступному році.

Детальний перегляд http://vk.com/yahelen_photo?w=wall-101377805_160&z=album-101377805_225724557

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 565 | Додав: tkachenko | Теги: свято, янгол-оберіг, новий рік | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar