Головна » 2016 » Лютий » 8 » Новий рік у колі вірних друзів
14:45
Новий рік у колі вірних друзів

6 лютого уся ліцейна родина – випускники, учителі та учні, зібралася у дружньому колі. Адже традиційно лютий збирає всіх на вечорі зустрічі випускників.

Незважаючи на карантин у місті,на зустріч зібралися випускники різних років та профілів. Випускники нібито і не залишали рідного дому – настільки дружньою та веселою була атмосфера. Сучасні ліцеїсти влаштували випускникам теплу зустріч із побажаннями, традиційними іграми та розвагами.

На вечір прийшли представники усіх випусків, хоча найбільше було випускників 2015 року – це і не дивно, адже вони ще живуть ліцейним життям. Тому і на сцену піднімалися з великою радістю зірки ліцейної сцени – Ірина Нікитенко та Дарина Рубан.

Ювілейні випуски – 1996, 2001, 2006 та 2011року завітали на це свято, та згадали найяскравіші моменти ліцейного життя. Для когось це найулюбленіші вчителі, для когось – перше кохання або найбезглуздіший вчинок. Але усі ці спомини свідчать про одне – випускники, скільки років не пройшло б, пам’ятають про ліцей як найкращі два роки їхнього життя.

Випускників привітала зі святом директор, Ганна Василівна Коломієць. Вона відзначила успіхи наших випускників та пригадала тих вчителів, яких уже немає поруч. І знову рядами ліцеїстів линули знайомі слова знайомого голосу – Олександра Норова. Його пісня, присвята одному з випускників ліцею, пісня «Спину держи» стала своєрідним девізом для багатьох випускників ліцею.

Агітвиступом на вечорі усіх розвеселяв ВОЖБАТ. До речі, на сцену цього вечора поруч із молодим поколінням вожатих піднялися ті випускники, які свого часу носили вожацьку футболку та галстук. Усі вони – уже дорослі професіонали своєї справи. Але з радістю звеселяли всіх ліцейними іграми та рухавками.

Фінальним номером стало дефіле у виконанні молодих учителів ліцею. До речі, серед них 12 випускників ліцею. Моделі демонстрували українські костюми, виготовлені рукодільницями ліцею. Інна Борисівна Глінка-Єремко підготувала до виступу вишиті блузи та жакети, зроблені гачком. А Галина Анатоліївна Сердюк одяг, вишитий бісером.

Вечір відбувся. Випускники повернулися до свого рідного дому, аби залишити про себе пам'ять уже як про доросле, гідне покоління незалежної України. «Молода країна в нашій Україні» - традиційно прозвучало цього вечора зі сцени.
Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 493 | Додав: tkachenko | Теги: зустріч, свято, Родина, Випускники | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar