Головна » 2014 » Листопад » 28 » Нові і вже знайомі ліцейні зірки
11:01
Нові і вже знайомі ліцейні зірки

20 листопада в ліцейному кафе «Романтика» відбувся бенефіс учасників студії естрадного співу, у якому брали участь ліцеїсти І і ІІ курсу під керівництвом Терещенка Андрія Олеговича. Ми почули нові голоси першокурсників і вже знайомі нам, справжні зіркові виконання композицій – від учнів-другокурсників. Повірте, це було феєрично.

Почалося все зі слів керівника, який був і ведучим. А ось першою зірочкою була Ірина Нікітенко, вона, до речі, і закривала бенефіс. Але про це пізніше. Ірі вдалося блискуче почати цей вечір. Виступ Вікторії Галенко, ще однієї зірки-другокурсниці, був, як завжди, з позитивом. Одну з пісень вона виконала під гітару. Саме останньому інструменту приділяють багато часу учасники студії гри на гітари, теж під керівництвом Андрія Олеговича. А саме, це Дмитро Баєнко, який покорив нас своєю піснею, що відображала його думки, та Дмитро Авдащенко - гітарист чудово виконав пісню гурту «Арія».

Яскравою учасницею бенефісу естрадних співаків ліцею стала Надія Чепурна, яка підтвердила слова свого керівника – була і красунею, і розумничкою. Вона виконала пісню про все найкраще, що є в Україні. Пісні Марії Чуйко, наступної співачки, звучали щиро, чуйно і одночасно сильно. Анастасія Батюк виконала класичні музичні твори на гітарі. Ліцеїстка показала свої здібності, і ми можемо сказати, що вони ідеальні. Із фінальною піснею «Колір сонця» виступила Ірина Нікітенко, чим надала нам сили до боротьби.

Безмежно вдячні за вечір усім учасникам. Ви неперевершені!

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 656 | Додав: tkachenko | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 0
avatar