Головна » 2013 » Жовтень » 17 » Нова ліцейна влада
18:33
Нова ліцейна влада

Обиралася вона усією ліцейною громадою – учнівським, батьківським та педагогічним колективом. Сталася ця визначна для країни Ліценії подія 16 жовтня та мала вигляд Звітно-виборчих зборів ліцею.

Перша частина зборів була присвячена звіту про роботу парламенту ліцею, який працював у 2012-2013 навчальному році. Доповідачі звернули увагу на основні заходи, якими був насичений навчальний рік, та які були проведені членами парламенту ліцею. Таким чином, робота парламенту, за результатами голосування усіх присутніх, визнана задовільною.

Друга частина була виборчою – обирався новий склад парламенту, що працюватиме у 2013-2014 навчальному році. До складу виборчого бюлетеня увійшли 12 кандидатів, із них мали бути обраними 9.

За даними рахункової комісії, у виборах прийняли участь 169 виборців. Із них 158 представників учнівського колективу, один бюлетень належав батьківській громаді, 10 – педагогічній. Три бюлетені під час підрахунку виявилися не дійсними.

Отже, до складу парламенту увійшли такі учні:

Виконавча палата:
1. Власенко Сергій
2. Іванько Марина
3. Шкавера Марія
4. Миколенко Аліна
5. Клименко Наталія
6. Мехед Людмила

Представницька палата:
1. Каржаневський Олексій
2. Кобижча Ігор
3. Примаченко Тетяна

У день виборів відбулося і перше установче засідання парламенту ліцею. Як результат – у нової влади з’явилися голова та заступник. Так, із посадою голови парламенту можна привітати Власенка Сергія, а його заступником був обраний Ігор Кобижча.

Ми бажаємо новій владі ліцею мудрості в керівництві, сили та наснаги для втілення своїх передвиборчих програм у життя.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 821 | Додав: tkachenko | Теги: подія, вибори, парламент ліцею | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
avatar