Головна » 2013 » Червень » 16 » Навчання із захопленням
16:03
Навчання із захопленням
«Мудрість розпочинається із здивування»
Сократ.

На базі ЧОПЛ з 28.05 по 7.06 проходила навчальна практика для учнів 10-х класів. У кожного профілю вона вирізнялася своїм неповторним характером та цікавим змістом, мала своє унікальне обличчя.

Практика на першому фізико-математичному розпочалася досить яскраво з освітньої подорожі. Ліцеїсти та викладачі у складі: Філон Л.Г., Глінки-Єремко І.Б., Єфименко Н.С. та куратора групи Заворотинської Т.М. здійснили екскурсійну поїздку до міста Києва. Дуже пізнавальним та емоційно насиченим було відвідування експериментарію, де учні разом з викладачами робили спробу провести досліди, як з фізики, так і з математики, і не тільки... У цей же день групі пощастило також побувати у музеї авіації та ботанічному саду. Освітня подорож до столиці насправді усім подарувала сильні незабутні враження та піднесений настрій.


А, взагалі, кожен день навчальної практики розпочинався зі стартового кола на якому учні знайомилися не лише з розкладом дня, а й отримували заряд позитивної енергії та активне налаштування на цілий день. А продовжувався освітніми діалогами, іграми, тренінгами, творчими зустрічами... «Вечірня свічка» завершувала насичений день. У теплому колі ліцеїсти ділилися своїми враженнями, думками, мріями, жартували, сперечалися, співали...


Освітні діалоги з педагогами були надзвичайно цікавими та різноманітними і проводилися переважно поза ліцейними аудиторіями, що неймовірно радувало учнів. Так, на заняттях математикою ліцеїсти здійснювали різноманітні вимірювання на місцевості. Проводили лабораторні роботи з фізики на базі ЧДТУ, знайомилися з його викладачами та пробували себе у практичній діяльності (зварка матеріалів, тощо). Зоряне небо вивчали у планетарії ЧНПУ ім. Т.Шевченка. Ліцеїсти також мали змогу пограти у економічні та фінансові ігри, взяти участь у конкурсі ломиголовок.
Протягом практики учні займалися проектною діяльністю, результатом якої стали доробки для ліцейного сайту та власні розробки проектів молодіжного спортивного майданчику майбутнього. Під час презентації проектів усі присутні були приємно вражені іх рівнем і якістю, креативністю учнів, знаннями інформаційних технологій.
Вихідний день, проведений класом на АБС, дав перший неоціненний досвід перебування в екстремальних погодних умовах і сприяв згуртуванню колективу.

Яскравий слід в старшокласників залишили і тематичні творчі зустрічі «По світу з ТАО» та « Щоденник мандрівника» з А.О.Терещенком та Л.Г.Філон, які щиро та захоплено ділилися враженнями від своїх подорожей по Європі, Середземномор'ю, Індії.

Літня практика-2013 допомогла ліцеїстам ще більше здружитися, по-новому відкрити своїх педагогів, пізнати і отримати нові важливі знання, які стануть в нагоді при виборі майбутньої професії і сприятимуть їхній мудрості.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 1096 | Додав: tkachenko | Теги: Літня школа, практика, подорож, дозвілля | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar