Головна » 2014 » Жовтень » 17 » Наукове майбутнє України
14:27
Наукове майбутнє України

13 жовтня Єгор Гримчак, учень ІІ курсу біолого-хімічного профілю Чернігівського обласного педагогічного ліцею повернувся з освітньо-екскурсійної подорожі до Експериментальної Лабораторії X-LAB у Німеччині, Гьотінген. Із цієї нагоди Єгор вирішив поділитися своїми враженнями зі щоденника поїздки.

«Тиждень у цій компанії пройшов добре, навіть дуже. Неочікувано дружній колектив з різних куточків України допоміг психологічно. Робота у лабораторії була напруженою і плідною. Організація подорожі на високому рівні сприяла вивченню пропонованого матеріалу. Погода дещо відрізняється від української, сонце тільки у перший та останні дні. Але дощ – заворожуючий. Октоберфест непоганий, сосиски були супер.

Обладнання X-LAB відповідає європейським стандартам. Учителі відповідально ставляться до своєї роботи з метою виховання нового покоління науковців та розвитку науки Німеччини та світу. Нами були пройдені курси молекулярної біології та нейрофізіології. Особливу подяку хочеться висловити Чернігівському відділенню МАН та особисто Шеремет Ользі Володимирівні за велику допомогу в організації. А також тьюторам за супровід та підтримку. Курс був дуже корисним та відкрив нові можливості для мене. Сподіваюся, що співпраця буде продовжуватися і в інших галузях».

Із Єгором спілкувалася Анастасія Гончар, «ШТРИХ»Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 419 | Додав: tkachenko | Теги: поїздка, Ман, наука, експеримент | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar