Головна » 2016 » Червень » 6 » Наука і суспільство
13:19
Наука і суспільство

6 червня учасники літньої фізичної школи «Школа під зірками» взяли участь у засіданні кіноклубу Docudays UA при ЧОПЛ про права людини.

Старшокласники переглянули та обговорили документальний фільм режисера Ален де Альо «Вітаємо на Фукушимі». Цей фільм примусив замислитися над багатьма питаннями, які стосуються інтенсивного розвитку технічного прогресу, який з одного боку дарує людям блага цивілізації, а з іншого несе загрозу. Проводилися паралелі між катастрофою на Чорнобильській АЕС і на АЕС Фукушими, між їх наслідками : відсутність достовірної інформації у населення, належного медичного обслуговування, несвоєчасна евакуація, турботи про дітей, відсутність системної державної політики у ліквідації наслідків аварії. Очевидно , що з цими проблемами пов’язані права людини, про які має турбуватися держава. Нажаль, цю турботу беруть на себе неурядові організації та небайдужі громадяни.

Особливий акцент під час обговорення фільму був зроблений на проблемі відповідальності кожної людини за свої дії: батьків перед дітьми, науковців перед суспільством, державних службовців перед жителями країни…

Засідання кіноклубу відбулося за участю представниці громадської організації «МART» Надії Самардак, яка виступила як експерт в питаннях прав людини.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 525 | Додав: tkachenko | Теги: Літня школа, права людини, кіно, Docudays Ua | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar