Головна » 2018 » Вересень » 28 » Наш Парламент в Американському Домі
20:25
Наш Парламент в Американському Домі

27 вересня ліцеїсти І та ІІ курсів разом із представниками ліцейного парламенту здійснили маленьку подорож до Києва, але надзвичайно змістовну та цікаву. Це відбулося завдяки співпраці з Чернігівським обласним молодіжним центром.

Хоч на вулиці було і холодно, але думки про Американський Дім та Міністерство культури та молоді України гріли нас.

Зустріч із замміністром культури та спорту дала змогу дізнатися про нові можливості розвитку молоді в Україні, запитати про нагальні проблеми, а саме, виїзд Української молоді закордон - це не вирок і Україні не загрожує нестача кваліфікованих працівників, це лише шанс удосконалити свої навички та здобути знання. І відомий вислів «молодь - це наше майбутня» був спростований, адже молодь - це тут і зараз!!!

Американський дім - сучасно обладнане місце, де можна з радістю залишитися та користуватися всіма його гаджетами, спілкуватися один з одним. Проводяться заходи, наприклад, «movie night», «speaking club», «literature club». Кожен знайде щось на власний смак.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 32 | Додав: tkachenko | Теги: Американський Дім, Влада, столиця, паламент | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar