Головна » 2014 » Жовтень » 15 » На Всеукраїнському фестивалі «Україна-сад» юні садівники демонстрували власні здобутки
20:45
На Всеукраїнському фестивалі «Україна-сад» юні садівники демонстрували власні здобутки

8-10 жовтня 2014 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді МОН України проходив фінальний етап Всеукраїнського фестивалю «Україна-сад». Захід покликаний підвищити рівень трудового виховання учнівської молоді, відродити садівництво в Україні, популяризувати та підвищити ефективність роботи на шкільних навчально-дослідних ділянках із садівництва та підготувати школярів до майбутньої професії.

Другий рік поспіль учні Чернігівського обласного педагогічного ліцею беруть у ньому участь. Делегація із учнів ліцею у складі Стародубець А., Батюк А., Барташ Г., Хлистун В. під керівництвом кандидата біологічних наук, учителя біології вищої категорії Потоцької С.О. представляла всю Чернігівську область.

За захист виставки-презентації досягнень творчих учнівських об’єднань садівничого профілю «Україна – сад» наша делегація отримала ПОЧЕСНУ ГРАМОТУ ЗА ЗАЙНЯТЕ ІІІ МІСЦЕ (серед 12 областей України).

На конкурс було представлено науково-дослідницьку роботу, яка відповідає тематиці конкурсу: «Еколого–біологічні особливості колекції плодово–ягідного відділу агробіостанції Чернігівського обласного педагогічного ліцею та підходи до її оптимізації і використання в озелененні» та була відзначена як одна із самих наукових. Також було представлено 17 сортів яблуні домашньої, гербарні зразки плодово-ягідних культур та колекцію шкідників.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 745 | Додав: tkachenko | Теги: Команда, конкурс, виставка, НЕНЦ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar