Головна » 2015 » Листопад » 19 » На виставку до музею
10:26
На виставку до музею
15 листопада у Чернігівському меморіальному музеї Михайла Коцюбинського проводилася виставка робіт майстрині Дідович Олександри Іванівни. Допитливі ліцеїсти I курсу біолого-хімічного профілю разом зі своїм куратором, незважаючи на дощ, яким намагалася залякати їх природа, відвідали цей показ. Нам було приємно дізнатися, що Олександра Іванівна – мама нашого вчителя фізики, Дідовича Валентина Миколайовича.

На виставці були представлені ляльки-мотанки та картини зі шкіри, ниток. Вони вразили нас своєю різноманітністю, пишністю, вдало підібраними кольорами, від них не можна було відірвати очей. Цікавим є те, що коли дивишся на цих ляльок, то ніби уявляєш їх обличчя. В однієї – молоде, чисте, немов у весни, в іншої – поважне, у наступній бачиш образ мавки. Кожний виріб несе в собі певні емоції та почуття, щось символізує. На I біолого-хімічному є багато учнів, які теж займаються рукоділлям: Дорошенко Марина, Драгун Руслана, Шелег Альона, Кушніренко Марина, Приходько Валерія, Дубина Тетяна, Наконечна Віталіна, Осадча Олена, Карпенко Світлана, Буряк Тетяна (вишивають бісером та нитками) та Манько Владислав займається орігамі. Їм ця виставка надала натхнення і вони переконалися, що хочуть досягнути такої ж майстерності.

Ми дуже вдячні Олександрі Іванівні за роботи, які подарували нам чудові, позитивні та незабутні враження. Бажаємо Вам міцного здоров`я, нових ідей, натхнення, радуйте й надалі світ своїми роботами.

Текст: Дрожжа Юлія
Фото: Манько Владислав, Гвоздь Катерина

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 466 | Додав: tkachenko | Теги: картини, музей, виставка | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar