Головна » 2015 » Вересень » 30 » На шляху до децентралізації
08:45
На шляху до децентралізації

29 вересня представники Офісу реформ Ярослав Жиденко та Микола Силенко провели семінар-тренінг для учнів Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді.

Під час семінару представники Офісу ознайомили учасників з процесом децентралізації в Україні та з тим, які наслідки матиме об'єднання територіальних громад для жителів нашої області. Оскільки учні представляють усі райони Чернігівщини, то їм було цікаво дізнатися, які саме територіальні громади утворяться з того чи іншого району.

Під час практичної частини семінару учням ліцею було запропоновано визначити потенційні адміністративні центри та межі можливих об'єднаних територіальних громад сучасного Ніжинського району. Підхід ліцеїстів був водночас і серйозним (можливо, їх думка комусь сподобається), та креативним – адже без творчого підходу неможливі кроки вперед. Що з того вийшло дивіться на фото.

P.S. Найцікавіше те, що учні набагато об'єктивніше підходять до формування громад, ніж деякі дорослі.

Вікторія Гець, «ШТРИХ»Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 445 | Додав: tkachenko | Теги: громади, семінар, децентралізація | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar