Головна » 2015 » Лютий » 10 » На хвилі ліцейних спогадів
11:14
На хвилі ліцейних спогадів

Кожного року у першу суботу лютого усі випускники ліцею збираються знову у рідних стінах. Цьогоріч традиційна зустріч випускників відбулася 7 лютого.

На цю зустріч зібралися випускники різних років та профілів. Хоч зала і невелика, та з легкістю змогла вмістити близько 200 «завжди учнів ліцею». Життя розкидало їх різними містами і країнами. Не так-то просто було розшукати колишніх однокурсників. Найбільше на вечорі було випускників ювілейного 2005 року. Та не оминули ліцейного дому і перші учні, які закінчили навчальний заклад у 1995 році. Звісно ж, наймасовіше був представлений випуск 2014 року – для них іще стежка до ліцею проростає найсвіжішими спогадами.

Вечір був насичений виступами сучасних ліцеїстів. Вони з радістю та ентузіазмом демонстрували своє життя, звички та традиції у сучасному ліцеї.

До своїх випускників звернулася директор ліцею, Галина Василівна Коломієць. Вона відзначила, що усі ми, сучасні та колишні ліцеїсти, є невід’ємними сторінками ліцейної історії та запорука гідного майбутнього нашої України. Також директор запросила всіх до участі у видавничому проекті «Чернігівський педліцей: родюча весна» (детальна інформація у розділі Актуально/Офіційно, авт..).

Також до своїх друзів і колег звернувся перший випускник ліцею, нині депутат міської ради у сфері екології та здоров'я Віталій Федотов. Він зауважив, що ліцей – це місце, де всі рівні, усіх тут чекають та люблять. А ще – закликав усіх бути патріотами як своїх маленьких Батьківщин, так і великої, прекрасної України.

Із своїми концертними номерами взяли участь у вечорі і самі випускники. Тетяна Божок, випускниця 2005 року усіх вразила своєю піснею «Мальви». А вже знайомий усім голос Марини Кияшко, випускниці ліцею та вчителя англійської мови, знову линув ліцейними рядами.

Тож, зустріч відбулася. Кожен вихователь ще довго слухав трелі-голосочки своїх випускників за чаєм із традиційними ліцейними пирогами. Стільки спогадів, стільки вражень. Наче й не було тих трьох, п’яти чи п’ятнадцяти років. До наступної зустрічі, ліцейна родино!

Детальний перегляд https://vk.com/rudakov_photos

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 619 | Додав: tkachenko | Теги: спогади, зустріч, Випускники | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar