Головна » Останні новини / Події» На Чернігівщині юні науковці представили свої здобутки на Всеукраїнській учнівській екологічній конференції «Вивчати, щоб зберегти»
15:04
На Чернігівщині юні науковці представили свої здобутки на Всеукраїнській учнівській екологічній конференції «Вивчати, щоб зберегти»

8 грудня 2021 р. успішно проведено Всеукраїнську учнівську екологічну конференцію «Вивчати, щоб зберегти», присвячену дослідженням у галузі природничих наук. Організатором конференції виступив Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді – заклад нового типу, який позиціонує себе як Екошкола.

У структурному підрозділі на території агробіостанції в 2021 р. за підтримки проєкту ПМГ ПРООН-ГЕФ «Розвиток спроможності молодіжного кліматичного центру та нові можливості для сільської молоді» UKR/SGP/OP6/Y5/CORE/YCC/2020/51 було відкрито єдиний на Чернігівщині Молодіжний кліматичний центр.

У роботі конференції брали участь: учнівська молодь з Чернігівської, Житомирської та Рівненської областей, їх наукові керівники та батьки. Конференції проходила в гібридному форматі. Урочисте відкриття відбулося на базі Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді. Відкрила Всеукраїнську учнівську екологічну конференції голова оргкомітету, директор ЧОПЛ, кандидат педагогічних наук – Ганна КОЛОМІЄЦЬ. Привітала учасників Всеукраїнської конференції, розповіла про напрямки співпраці й побажала успішної роботи експерт ПМГ ГЕФ/ПРООН, координатор Партнерської мережі «Освіта в інтересах сталого розвитку» – Марина ДЯЧЕНКО.

40 юних науковців на конференції представили свої здобутки у секціях:

Секція 1. Агробіостанція ЧОПЛ як сучасна платформа діяльності учнівської молоді в реалізації основних положень концепції освіти для сталого розвитку й виховання;

Секція 2. Практичні аспекти досліджень учнівської молоді для розбудови екологічного благополуччя української держави;

Секція 3. Вивчення біорізноманяття природно-заповідних територій та підходи до його охорони;

Секція 4. Стратегія збалансованого розвитку й підходи до її реалізації через призму шкільної екологічної діяльності.

У роботі Всеукраїнської конференції брали участь фахівці органів державної влади: Державної екологічної інспекції у Чернігівській області; Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації; Деснянського басейнового управління водних ресурсів; закладів освіти: Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка; Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді; Житомирського агротехнічного коледжу; КУ «Вишевицький ліцей» Житомирської області; Водотиївського ліцею Житомирської області,  КЗ «Чернігівська обласна станція юних натуралістів», Центру позашкільної освіти імені Олександра Разумкова та Партнерської мережі «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні»,  ГО «Молодь за краще майбутнє» Рівнська область.

Не порушуючи традиції, кожному учаснику Всеукраїнської учнівської екологічної конференції вручили Сертифікат та збірник матеріалів «Вивчати, щоб зберегти», наданий завідувачем кафедри екології та охорони природи, доцентом, кандидатом біологічних наук НУЧК імені Т.Г. Шевченка, учителем-методистом, учителем вищої категорії біології і екології ЧОПЛ Юрієм КарпенкоМ, Світланою ПотоцькОЮ кандидатом біологічних наук, доцентом кафедри біології НУЧК імені Т.Г. Шевченка; учителем-методистом, учителем вищої категорії біології і екології ЧОПЛ, керівником навчально-польових практик з біології ЧОПЛ, Наталією НУДЬГОЮ керівником літньої екологічної школи, практичним психологом-методистом ЧОПЛ. Виступ агітбригади підготувала Людмила КОНЮША вихователь вищої категорії. На завершенні конференції виступили гості й запрошені учасники.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 195 | Додав: admin_ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar