Головна » 2012 » Листопад » 12 » «Молодь і наукові дослідження»
17:05
«Молодь і наукові дослідження»

10 листопада 2012 року відбулась профорієнтаційна зустріч учнів ліцею і їх батьків з науково-педагогічним і студентським колективами ЧДТУ «Молодь і наукові дослідження».

Зустріч проходила у незвичному форматі. Вітальним словом її відкрив проректор університету з науково-педагогічної роботи, доктор технічних наук, професор Кальченко В.В. А потім себе презентували наукові школи університету, при цьому особливу увагу приділяючи участі студентів у наукових розробках та перспективній проблематиці досліджень. Великий інтерес в учасників зустрічі викликали й інформаційні матеріали та демонстраційні моделі, з якими учні могли ознайомитись перед зустріччю.

Дуже вдалою була презентація факультетів і напрямків професійної підготовки, яку провели кращі студенти університету. Адже молодь чітко відчуває пріоритети тої чи іншої спеціальності і може точніше розставити акценти у подачі інформації.

На зустрічі зі словом-відповіддю виступила директор ліцею, кандидат педагогічних наук Коломієць Г.В. Вона відмітила високий рівень прямого діалогу між вищою і середньою школою, який ось уже на протязі двох останніх років веде колектив університету у рамках проекту «Університет у житті міста». Основним завданням сьогоднішньої події було налагодження прямих контактів між університетом і ліцеєм у рамках угоди про співпрацю, підписаної 31 жовтня 2012 року.

Ліцей матиме прямий доступ до навчально-матеріальної бази університету, що підвищить якість ліцейної освіти. А університет, надаючи преференції ліцеїстам при вступі, отримає вмотивованих до наукової роботи, прагнучих до самовдосконалення, культурно просвітлених студентів.


Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 785 | Додав: tkachenko | Теги: ЧДТУ, абітурієнт, Профорієнтація, презентація | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
avatar