Головна » 2015 » Грудень » 3 » Молодь і наука
11:36
Молодь і наука

Перша профорієнтаційна науково-практична конференція «Молодь і наука» відбулася в Чернігівському обласному педагогічному ліцеї у суботу, 28 листопада.

Цінність освіти як товару з часом зростає. Наше суспільство змінилося, відповідно, воно ставить інакші вимоги до науки. Як трансформується система освіти, як вона може змінитися в найближчому майбутньому, та чому університетам, викладачам та спеціалістам потрібно іти в ногу з часом та швидко адаптуватися до нових тенденцій мали можливість дізнатися учні Чернігівської області та їх батьки.

Таку змогу мали учасники науково-практичної профорієнтаційної конференції «Молодь і наука», у якій взяли участь представники наукових шкіл, які ведуть пошуки і готують фахівців галузей у сфері харчування, енергетики та медицини. Учасниками конференції стали вузи: Київський політехнічний інститут, Чернігівський національний технологічний університет, Київський національний інститут харчових технологій. Серед партнерських шкіл ліцею можна відмітити Любецьку ЗОШ І-ІІІ ступенів, ЗОШ №19, ліцей №15 міста Чернігова.

Під час пленарного засідання учасники конференції змогли проаналізувати сучасний стан науки України, її досягнення, проблеми та перспективи. Володимир Іванович Фриз, Заслужений лікар України, дійсний член Американської академії ортопедичних хірургів, член правління асоціації ортопедів України закликав учнів, обираючи професію лікаря, слухати своє серце. Адже ця професія потребує великої любові до людей та відданості своїй справі.

Представники університету харчових технологій привернули увагу учасників конференції до актуальності створення нового покоління продуктів – оздоровчих. Саме цій проблемі присвячує свою наукову роботу даний виш.

Київську політехніку представила ціла делегація науковців. Вони говорили про можливі напрямки навчання та наукової діяльності у своєму виші, а також про важливі новинки у сфері досліджень енергетики сталого розвитку, оборони країни, співпраці з корпорацією «Боїнг». Якщо говорити про доповідь представників ЧНТУ, то вони акцентували свою увагу на міжнародних контактах та можливостях міжнародного обміну студентів вишу.

Круглі столи, які розпочали свою роботу після невеликої перерви, дали змогу окреслити напрямки можливої співпраці між ліцеєм та вищими навчальними закладами. Звучали і пропозиції проведення спільних літніх шкіл, і наукові дослідження учнів під керівництвом провідних науковців Чернігова та Києва, і проведення такої конференції у наступному році. Можливо, дещо в іншому форматі. Сподіваємося, що все задумане вдасться втілити в життя.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 405 | Додав: tkachenko | Теги: Профорієнтація, наука, конференція | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
avatar