Головна » 2017 » Січень » 26 » Молюсь за тебе, Україно!
21:15
Молюсь за тебе, Україно!
Молюсь за тебе, Україно!
(виховна година до Дня Соборності)

Людської пам’яті свіча хай запалає,
Коли життя знов набирає силу.
В ім’я народу хай вона палає
За муки, за життя і за могили
Хай вдячна пам’ять наша звеличає.

Майже сторіччя поспіль 22 січня український народ святкує День Соборності, в основі якого лежить омріяний Акт проголошення Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Це символічне єднання східних та західних українських земель, що сприяло народженню єдиної незалежної соборної держави. Щоправда, поняття соборності полягає не тільки в проголошенні незалежності, територіальній цілісності або неподільності її території, а в єдності духу!

Єдності духу, яку українці демонструють від самого початку свого існування, і, на жаль, у XXI ст. усе ще маємо це доводити.

«Що вона пише» - подумаєте ви?! Та я й сама до не задумувалась над цим питанням, але мені випала нагода проаналізувати історичний розвиток нашої держави.

25 січня 2017 року куратор нашого класу Нудьга Н.В. на виховну годину запросила методиста ліцею, кандидата історичних наук, учителя історії Катерину Андріївну Литвин, яка в ході розмови про свято Соборності ніби між іншим, але заговорила про події Майдану, революцію гідності, трагедію на території АТО, тим самим проводячи паралель; вона показала незламність українського духу, коли за мир інших віддають життя. Коли споглядали на відео фрагменти минулого століття, а на екрані з’явилася кадри 2013–2017 рр., на очах виступили сльози…Дійсно, ми незламні!!! Ми вистоїмо, покажемо світу свою непоборність! Тим паче, що наприкінці виховного заходу, тримаючи в руках стрічку єдності, кожен з нас сформулював кроки, якими мусить йти наша держава, аби й на далі бути незалежною, соборною, мирною!

Ще раз висловлюємо подяку за змістовну годину спілкування Катерині Андріївні та Наталії Володимирівні.

Малетич Ангеліна, учениця
хіміко-біологічного профілюКатегорія: Останні новини / Події | Переглядів: 392 | Додав: tkachenko | Теги: парламент, соборність, зустріч, свято, виховання | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar