Головна » 2014 » Листопад » 21 » Міжнародний проект «Справа». Або як «Нові Медіа» вдруге ввірвались до ліцею
12:59
Міжнародний проект «Справа». Або як «Нові Медіа» вдруге ввірвались до ліцею

Уже протягом двох тижнів, а точніше по середам, ліцей захоплює вихор журналістських термінів, прийомів, підходів. Адже і в цьому році учні беруть участь у Міжнародному проекті «Справа» за підтримки польської фундації «Нові Медіа».

Термін New Media або «нові медіа», з'явився в нашому обігу відносно недавно, але його пояснення стало для експертів і знавців журналістики таким же магічним ритуалом, як і витлумачення поняття "Web 2.0".

Метою проекту є підготовка майбутніх журналістів, а результатом реалізації проекту стане «Мультима» – це мікс відомих мас-медій – електронна газета, яку можна опублікувати у мережі або записати у форматі pdf і надрукувати.

Після тренінгових занять, які проводять справжні журналісти чернігівських мас-медіа, учасники проекту вже стали справжньою редакцією журналу (журналісти, фотографи, головний редактор, коректор…). Ми з нетерпінням чекаємо випуску першої мультіми про життя нашого рідного ліцею!!!Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 609 | Додав: tkachenko | Теги: Проект, нові медіа, МУЛЬТИМА | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar