Головна » 2014 » Жовтень » 23 » Міжнародний день ліцеїста по-ЧОПЛівськи
14:40
Міжнародний день ліцеїста по-ЧОПЛівськи

Ліцей – це романтика нових обріїв, невгамовний галас дітей і радість зустрічей у вузьких коридорах. Кожного ранку з радістю поспішають до ліцею щасливі учні, на їх обличчях сяють посмішки.

19 жовтня - це свято для всієї ліцейної родини. Адже ми переконані, що немає колишніх ліцеїстів. Якщо ви тут навчалися - це назавжди.

Цього року святкування припало на 20 жовтня у зв'язку з вихідними. Протягом дня на ліцеїстів чекав калейдоскоп привітань по радіо, музичні замовлення, галерея ліцейного життя та святкова пошта. Але найголовнішою подією для всіх стала посвята першокурсників у ліцеїсти.

Відбулася вона у вже знайомому нам кафе "Ангкор". Кожен з класів продемонстрував своє бачення козацького девізу "А ми тую славу збережемо" через презентацію славетних подій та постатей Чернігівського краю. Адже Чернігівщина – це перлина України, яка виблискує своїми талантами і досягненнями, славиться іменами видатних людей, зачаровує цікавими фактами. І Чернігівський обласний педагогічний ліцей став сяючим Ельбрусом на освітянському просторі Чернігівщини.

За 20-ть років, що пливуть, мов вітрила,
Гідних синів і дочок для країни зростив він.

У цьому році на фізико-математичний профільний до ліцею вступило 26 молодих Ейнштейнів, Піфагорів та Кюрі. Якщо порахувати довжину всіх розв'язаних ними рівнянь, то можна прокласти дорогу від ліцею аж до самого Сатурну. Ліцей - це важкі трудові будні, особливо, якщо ти - учень гуманітарного профілю. І вдень, і вночі вчать учні класів дати, означення, події, персоналії, транскрипцію та закони. А що вже говорити про природничий профіль! Скільки серед них майбутніх лікарів та науковців, ботаніків та генетиків!

"День ліцеїста - це свято посмішок і лише щирих емоцій. Для мене він був останній, але запам'ятається надовго. Я думаю, що кожний другокурсник відчув, що дитинство потроху проходить, час думати про майбутнє. А нове покоління першокурсників подумає про ліцей!" - така думка другокурсниці Анастасії Шрамковської. Першокурсникам же лишається не втратити надану їм довіру.Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 654 | Додав: tkachenko | Теги: свято, Міжнародний день, День, ліцеїсти | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar