Головна » 2013 » Жовтень » 21 » Міжнародний день ліцеїста по-ЧОПЛівськи
01:41
Міжнародний день ліцеїста по-ЧОПЛівськи

До двадцятиріччя ліцею подарунки отримують усі – випускники, педагоги, і, звичайно ж, учні. Міжнародний день ліцеїста цього року порадував ліцейну родину своєї неординарністю та феєричністю. Уся справа, мабуть, у двох факторах. По-перше, це життєвий творчий настрій ліцеїстів, а по-друге, цього року наше дружнє коло щиро зустріло кафе «Ангкор».

Традиційно, це дійство до міжнародного свята носить назву «Посвята в ліцеїсти». Відбулася вона 21 жовтня. Другий курс зміг у рамках цього заходу офіційно долучити до свого кола 86 першокурсників, перший - іще раз продемонструвати своє творче обличчя та готовність гідно нести звання «ліцеїст».

Ще одним ритуалом свята був виступ директора ліцею, Галини Василівни Коломієць та вручення нею Стипендії педагогічного визнання тим учням, які прагнуть до саморозвитку та самовдосконалення, на думку педагогів, найбільше. Цього року такими учнями виявилися другокурсники Романенко Оксана та Даниленко Ігор.

Молодим співробітникам ліцею теж вручили певні нагороди-визнання. Педагогічні значки Ліцейної родини отримали керівник студії «Відео-квадрат», випускник ліцею, Сергій Рудаков та лаборант ТЗН Олексій Мисник.

Презентував своє обличчя і новий парламент. Четверо другокурсників – уже старі наші знайомі, гідно провели посвяту, допомогли їм в організації ті, хто був вибраний цього року.

Атрибути, що посвячують особу, отримали учні, які по праву вважаються голосом, вухами та очима ліцею. Це – Інформаційний центр ліцею «ШТРИХ», який започаткував свою роботу саме в такому вигляді цього року.

До усіх святкових сюрпризів можна віднести і смаколики, які отримали учні від кафе «Ангкор». Ліцеїстів пригощали такою улюбленою для всіх піцою та газованим напоєм «Живчик». Завершилося свято дискотекою у тому ж кафе – з усіма сучасними «наворотами» - світломузикою, ілюмінацією, мильними кульками, гучною дискотечною музикою.

Тож, можемо з упевненістю сказати, що День ліцеїста в педагогічному ліцеї пройшов на міжнародному рівні. Офіційну назву 19 жовтня ми виправдали – день ліцеїста справді Міжнародне свято!
Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 893 | Додав: tkachenko | Теги: свято, посвята, день ліцеїста | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar