Головна » 2015 » Жовтень » 22 » Міжнародний день ліцеїста
23:07
Міжнародний день ліцеїста

Ліцей – це романтика нових обріїв, невгамовний галас дітей і радість зустрічей у вузьких коридорах. Кожного ранку з радістю поспішають до ліцею щасливі учні, на їх обличчях сяють посмішки. Цього року поріг навчального закладу переступили 90 першокурсників.

19 жовтня - це свято для всієї ліцейної родини. Адже ми переконані, що немає колишніх ліцеїстів. Якщо ви тут навчалися - це назавжди.

Протягом дня на ліцеїстів чекав калейдоскоп привітань по радіо, музичні замовлення, галерея ліцейного життя та святкова пошта. Справжнім сюрпризом стала вранішня зустріч учнів загоном «Маестро», який вишикувався майже в повному складі аби привітати своїх найкращих учнів.

Але найголовнішою подією для всіх стала посвята першокурсників у ліцеїсти. Вона відбулася у великому залі ресторану «Градецький». Саме тут другий курс зміг продемонструвати всю свою любов і щиру підтримку першокурсникам. А ліцейний гімн став своєрідним символом приєднання учнів І курсу до великого ліцейного братерства.

«Для мене цей день – це усвідомлення себе частинкою великої ліцейної сім′ї. Уже скоро я переступлю поріг цієї казки назавжди. Але цей дух, ці традиції залишаться назавжди» – така думка ліцеїстки ІІ гуманітарного, члена парламенту ліцею, стипендіатки Стипендії педагогічного визнання Марії Колодюк. І ми не можемо не погодитися з нею!

Вікторія Гець, «ШТРИХ»
Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 570 | Додав: tkachenko | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar