Головна » 2015 » Вересень » 24 » Містечко USAID
08:51
Містечко USAID

Під час святкування Дня Міста 19 вересня 2015 року учні Чернігівського обласного педагогічного ліцею взяли участь у роботі «Містечка USAID» на Алеї Героїв.

Агентство США з міжнародного розвитку презентувало головні напрямки своєї роботи у Чернігові. З 11:00 до 17:00 були представлені проекти та організації, які співпрацють з Агентством США з міжнародного розвитку, та втілють проекти безпосередньо у Чернігові та у навколишніх територіальних громадах.

У «Містечку USAID» ліцеїсти працювали на трьох інформаційних майданчиках. Вони поширювали інформацію курсу «Фінансова грамотність» щодо можливості доступу до фінансування у кредитних спілках, про нові кредитні та депозитні продукти, надавали разом зі спеціалістами в ігровій формі практичні поради з планування сімейного бюджету, управління власними фінансами та консультації з питань захисту прав споживачів фінансових послуг, поради щодо посилення економічних можливостей, лідерських якостей та соціальної незалежності жінок.

Волонтери ліцею працювали спільно з Комітетом захисту прав та поширювали інформацію з питань ризиків, пов’язаних з торгівлею людьми, правил безпечної подорожі, легального працевлаштування за кордоном та видів допомоги особам, що постраждали від торгівлі людьми.

Наймасовішим щодо волонтерів виявився майданчик «Здоров'я». Тут вони доносили до громадян міста інформацію про репродуктивне здоров'я та планування сім'ї, та про поведінку, яка може зберегти здоров’я і не допустити інфікування ВІЛ.

Також учні мали змогу взяти участь у різноманітних іграх, квестах та конкурсах, дізнатися, що таке соціальна рівність і як захищати свої права та взяти участь у виготовленні інсталяції «Що ми можемо покращити у житті громади нашого міста?»

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 509 | Додав: tkachenko | Теги: USAID, фінансова грамотність, здоров’я, ВІЛ, волонтерство | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar