Головна » 2012 » Грудень » 11 » Мій голос має значення!
19:53
Мій голос має значення!

Саме під таким гаслом пройшли сьогоднішні акції в педагогічному ліцеї, присвячені Тижню прав людини. «Наші права і свободи – це щит, який захищає нас, нашу людську гідність». Так вважає другокурсник Олійник Дмитро. І має рацію. Адже Декларація прав людини в малюнках, яку так старанно готували та презентували члени парламенту людини наглядно розтлумачує усім ліцеїстам, які права їм гарантує держава. «Якщо ми маємо права, ми не маємо забувати і про обов’язок!» - такі слова, написані на ліцейному чарті синім маркером відбивають сутність розуміння прав людини ліцеїстами.

Варто відмітити, що ліцеїсти розуміють права людини та сам проект «Ліцей – територія прав людини» як рольову гру, де кожен виконує свої обов’язки. Та, сподіваємося, що в недалекому майбутньому саме випускники ліцею будуть створювати правове середовище держави уже на загальноукраїнському рівні. Тож, сьогодні ми з легкістю говоримо: «Мій голос має значення». І точно знаємо, що це дійсно так.


Наша точка зору – «Ми – територія прав, що діє!»


Наш голос має значення!

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 774 | Додав: tkachenko | Теги: тиждень права, права людини, акція | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar