Головна » 2017 » Квітень » 4 » Ми за інновації!
10:10
Ми за інновації!

29 березня 2017 року методист ліцею Катерина Андріївна Литвин провела засідання круглого столу за участю учителів ліцею на тему: «Застосування інноваційних освітніх технологій з поколінням «Z».

Під час даного заходу відбулася віртуальна зустріч-знайомство з автором книг, спікером, Міжнародним радником з питань розвитку системи освіти, експертом, популяризатором ідеї про зміни освітньої парадигми знань, гуру Міжнародної освіти Кеном Робінсоном.

Педагоги у формі тренінгу, запропонованого Катериною Андріївною, пишучи монолог до тематичної ілюстрації «Свічка-компьютери», «збираючи тіло людини» побачили себе очами учнів, зрозуміли та проговорили затребуваності сучасних дітей «Z-покоління».

Звернулася Катерина Андріївна й до інновацій у навчанні – кейс-технології. «Працюючи з кейсами ми навчимо дітей бачити проблему та визначати не одне, а декілька шляхів її вирішення, тим самим ми зробимо наших учнів вільними у думках та діях» – підсумувала Катерина.

На огляд педагогам був представлений кейс – проект учнів ЧОПЛ Артема Кресса, Ангеліни Малетич та Ходос Анастасії, який здобув перше місце на ХVIII Всеукраїнській конференцію асоційованих шкіл ЮНЕСКО «Українсько-європейські ініціативи в освітньому просторі: ціннісна парадигма».

Дана зустріч вкотре засвідчила бажання педагогів Чернігівського обласного педагогічного ліцею вдосконалювати, йти в ногу з часом, відповідати закликам часу та затрекбуваностям сучасних дітей.Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 277 | Додав: tkachenko | Теги: круглий стіл, інновації, покоління, Освіта, тренінг | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar