Головна » 2017 » Січень » 21 » Ми виховуємо еліту!
00:30
Ми виховуємо еліту!

17 січня 2017 року Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман разом із Міністром освіти та науки Лілією Гриневич та Міністром соціальної політики України Андрієм Ревою відвідали Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради. Також у ліцей завітали голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч, голова Чернігівської обласної ради Ігор Вдовенко, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко та начальник Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації Микола Конопатський. Поважних гостей зустрічала директор ліцею Коломієць Ганна Василівна. Вона ознайомила представників влади з умовами навчання учнів.

Із перших хвилин розмова набула предметного характеру та змісту. Володимир Гройсман разом із Лілією Гриневич та очільниками місцевої влади оглянули навчальні класи ліцею. Особливий інтерес та захоплення викликали облаштовані у 2016 році, за рахунок коштів освітньої субвенції з державного бюджету, кабінети англійської мови та інформатики.

Завітавши на урок англійської мови, Прем’єр-міністр був вражений атмосферою навчального процесу. Це максимальне поєднання педагогічних методів, прийомів та використання технічної бази під час навчання дітей іноземній мові. Володимир Борисович так захопився, що висловив своє бажання лишитися навчатися у ліцеї.

Приємно здивована відкритості спілкування дітей з представниками влади була Міністр освіти Лілія Михайлівна. Вона неодноразово наголосила на дивовижній атмосфері що панує в ліцеї, очах дітей які горять жагою до знань, адже вони бачили різне.

Голова Чернігівської ОДА В. Кулич розділив думку Міністра освіти й констатував, що Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді сьогодні є тим навчальним закладом, який дає талановитим дітям Чернігівщини реальну можливість отримати необхідний об’єм знань та усесторонній розвиток.

Познайомилися шановні гості й з викладачами фізико-математичних дисциплін. Зокрема В. Гройсмана вразив той факт, що більшість учителів ліцею мають наукові ступень та вищі категорії, не стала виключенням й провідний учитель математики ліцею – Лідія Григорівна Філон, котра радо поспілкувалася з представниками влади.

Результати своїх старань, щодо надання допомоги у технічному комплектуванні навчальних закладів, урядовці оцінили навідавшись у кабінет інформатики. Вони на власні очі переконались у якості 15 комп’ютерів, які були надані ліцею за підтримки уряду. Навіть не помітивши того, В. Гройсман та А. Рева одразу приєдналися до ліцеїстів, включилися у роботу на уроці та на рівні з учнями вирішували задачу щодо розрахунку сімейного бюджету, з розрахунку підвищеної мінімальної заробітної платні в Україні.

Відзначимо теплоту та простоту спілкування з боку представників влади з дітьми ліцею. Учні мали можливість задати гостям хвилюючі їх запитання та отримати відповіді з перших вуст. Усмішку й сьогодні викликають фото селфі ліцеїстів з Прем’єр-міністр України, що заполонили Інтернет.

На завершення теплої зустрічі з учнями та педагогами ліцею Л. Гриневич підсумувала побачене і висловила думку, що навчальні заклади по зразку Чернігівського обласного педагогічного ліцею можуть і мають стати зразками для реформування системи освіти на Чернігівщині з метою надання учням області ґрунтовної та якісної освіти.

Методист ЧОПЛ,
Катерина Литвин
http://vchernigove.info/v-chernigove-premer-ministr-s..

http://elvisti.com/node/198835

http://ukrafoto.com/reportages.php?id=28343&photo..


Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 682 | Додав: tkachenko | Теги: Гройсман, зустріч, Гриневич, подарунок, міністерство, Влада | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
avatar