Головна » 2016 » Березень » 21 » Ми європейці настільки, наскільки ми українці
10:50
Ми європейці настільки, наскільки ми українці

Питання євроінтеграції України давно хвилює весь світ. У 2014-му році була підписана асоціація України з ЄС. Це перший крок на довгому шляху євроінтеграції, і на цьому шляху Україні доведеться багато в чому зміниться. Що ж відрізняє Україну від країн Європи? Рівень життя? Виробництво? Все це дрібниці, порівняно з тим, чого не купиш за гроші - життєвими цінностями, ментальністю. Саме вони допомагають налагодити найвищий рівень життя в будь-якій країні.

Саме з метою формування європейських цінностей в Україні з'явилися перші Євроклуби. Їх керівники, молоді вчителі, активісти, хотіли допомогти дітям обрати активну життєву позицію, завжди бути чесними і, найголовніше, залишатися Людиною при будь-яких обставинах.

Євроклуб ліцею «ЄвроЧОПЛ» є яскравим і дієвим механізмом включення ліцею до європейської спільноти. Саме тому керівник євроклубу Антоніна Федорченко та ліцеїстка І курсу гуманітарного профілю, учасниця діяльності євроклубу взяли участь в обміні євроклубами у рамках програми Представництва ЄС «Будуємо Європу в Україні».

Обмін відбувся 9-11 березня і включав ряд цікавих та насичених заходів. Так, учасники у перший день відвідали офіс Представництва ЄС в Україні у місті Києві, де усіх познайомили зі специфікою діяльності організації, основними напрямками роботи та можливими векторами співпраці з євроклубами. Відбулася презентація інформаційних матеріалів та сувенірної продукції Представництва ЄС, поради щодо роботи з матеріалами. А також знайомство з координаторами та активістами євроклубів, спілкування щодо ситуації в регіоні, досягнення та плани щодо проведення Днів Європи 2016.

Спілкування продовжилося вже у Миколаєві, де євроклубівці відвідали ЗНЗ №45 та місцевий Центр інтернаціональної дружби країнами і континентами. А також миколаївський євроклуб «Діалог», керівник якого провів традиційний захід - «Гість Клубу», а також півфінал брейн-рингу «Європа в мініатюрах». Гості розповіли про основні напрямки діяльності та особливості євроклубів своїх навчальних закладів з усіх куточків України.

Програма зустрічі передбачала відвідування основних визначних місць Миколаєва – найстаршого зоопарку Європи та Музею суднобудівництва і флоту.

По завершенню зустрічі кожен зрозумів, що найважливіше – любити свою країну, і робити її такою, у якій хотілося б жити. А головне пам’ятати: ми європейці настільки, наскільки ми українці.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 350 | Додав: tkachenko | Теги: ЄвроЧОПЛ, Євроклуб, ЄС | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar