Головна » 2016 » Січень » 14 » Ми – діти єдиної країни
15:01
Ми – діти єдиної країни

Беззаперечним ствердженням цього є зустріч Східної України – дітей та підлітків із міста Рубіжне Луганської області та учнів Чернігівського обласного педагогічного ліцею. Вона відбулася у святковий вечір 13 січня. Тож, була насичена традиційними українськими розвагами Щедрого вечора.

Гостей із хлібом та сіллю зустріли ліцеїсти в навчальному корпусі ЧОПЛ. Учні ліцею підготували також вечорниці із традиційним щедруванням, гаданням напередодні Василя, конкурсами та іншими розвагами.

На свято до ліцею завітав неочікуваний гість із солодкими подарунками – начальник Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації Микола Анатолійович Конопацький. Він привітав усіх учнів зі святом, а також привернув увагу до важливості такої зустрічі для виховання свідомих патріотів нашої країни та збереження українських традицій.

Усіх, хто завітав до нашої гостини цього вечора, частували пирогами, аби в такому достатку і наступного року діждати.

Після вечорниць на учасників зустрічі «Ми – діти єдиної країни» чекало спілкування із представниками ліцейного парламенту. У рамках круглого столу гості поділилися враженнями про наше місто, а також розповіли про своє – Рубіжне на Луганщині. Ліцеїсти познайомили гостей із традиційними іграми та розвагами навчального закладу, провели презентацію закладу.

Розпрощалися учасники зустрічі далеко по дев'ятій вечора. Обмінялися телефонами, адресами сторінок в соціальних мережах. А також прогнозами подальших зустрічей. До того ж, запрошення отримали і учні ліцею приїхати до Рубіжного. Тож, сподіваємося на подальше спілкування. Перспективи є, адже ліцеїсти вирішили приєднатися до акції зі створення «Музею на крилах», який подорожує Луганщиною та збирає янголів.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 562 | Додав: tkachenko | Теги: зустріч, музей на крилах, вечір | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar