Головна » 2012 » Жовтень » 5 » «Мереживо осінніх барв»
01:45
«Мереживо осінніх барв»
Краса!
Натхнення чарівниця,
Що відкриває небеса,
Вершить найбільші чудеса,
Мов казкова цариця.

М. Вороний

Важливо не тільки помічати красу квітів, природного пейзажу, а й учитися проникати в творіння природи, що сховане від погляду людини, в уяві якої причудливо зігнутий корінь – просто корінь, соснові шишки – просто шишки. А в руках умільця з думою художника все це матеріал для створення справжніх витворів мистецтва, що приносить людям радість зустрічі з прекрасним.

Краса природи завітала у ліцей разом з виставкою композицій з природного матеріалу «Мереживо осінніх барв» у рамках педагогічного тижня, що тривав у ліцеї з 1 по 7 жовтня. Над прекрасними природними пейзажами трудилася протягом тижня уся ліцейна родина. Особливо рук доклали учні І природничого на чолі з вихователем Людмилою Миколаївною Конюшею. А також у виставці конкурсних (до речі, цього року це вперше) робіт долучилися ліцеїсти ІІ гуманітарного, за що отримали ІІ місце серед учасників, та всіх інших профілів.

Звісно, ми не можемо не подякувати тій людині, яка виростила своїми руками дари природи – Потоцькій Світлані Олександрівні.

Усім гарного настрою, святкових вражень і краси в душі!

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 1035 | Додав: tkachenko | Теги: виставка, свято, Педагогічний тиждень, Свято квітів | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar