Головна » 2019 » Квітень » 10 » Медицина ХХІ століття
21:58
Медицина ХХІ століття

6 квітня в рамках подій до 25-річчя ЧОПЛ відбулася чергова зустріч у колі друзів, а саме форум "Медицина ХХІ століття". Його основна мета - обговорення напрямків розвитку медицини, медичної реформи, перспективи галузі тощо. А головне - познайомитися з нашими випускнмками, які працюють у цій сфері.

Із вітальним словом до всіх звернулася директор ліцею Ганна Коломієць, адже саме з ліцею розпочалася медична кар'єра багатьох випускників. Ми надзвичайно раді, що вже третій рік у навчальному закладі діє медична студія, і учнівство має можливість проходити своєрідну практику на базі двох провідних закладів - Чернігівської обласної лікарні та Чернігівського обласного онкологічного диспансеру. Тож, про перспективи медицини, а саме лікування онкологічних захворювань, трансплантологію органів, сучасні методи лікування розповів учасникам форуму головний лікар ЧООД Валерій Зуб.

Долучився до розмови Олександр Клименко, випускник ліцею 1995 року. Він, як директор компанії "Сівермед", найкраще знає, що для розвитку медицини необхідне сучасне обладнання. Лінійний прискорювач онкодиспансеру, ангіограф обласної лікарні та багато інших приладів з'явилися там за допомоги Олександра. Знаково, що син Олександра нині студент медичного вишу, тож і він зміг поділитися своїм досвідом вибору професії, труднощів навчання. Про всі труднощі навчання у медвишах, як і їх переваги, розказали випускниці-інтерни Палій Наталія, Назаренко Марина та п'ятикурсниця Буренок Марина. А також першокурсниці Аліна Денисенко та Марина Хзам.

Про первинну ланку, медичну реформу вела розмову Алла Широка (Філяревич), випускниця 2000 року, лікар загальної практики сімейної медицини. Долучилися до обговорення лікар ліцею Людмила Максименко, педіатр із 40-річним досвідом. Ішла мова про епідемії вірусних інфекцій, кір та ГРВІ. Цікаво, що випускниця ліцею, учитель економіки Інна Проценко досліджує тему вакцинації, тому розмова вийшла жвавою та інтерактивною. До того ж, присутньою на форумі була Олександра Шемет, лікар-неонатолог, яка з професійної точки зору оцінила сучасний рівень вакцинації та проблеми, із якими зустрічаються новонароджені в перші тижні життя.

Говорили під час форуму про проблеми сучасності, а саме гіподинамію. Микола Турчин, лікар-ортопед зауважив, що рух - це життя. Чим більше ми рухаємось із нормальним навантаженням, тим менше хвороб ми маємо. А головне прийшли до висновку, що три орієнтири ліцейного життя важливі, але здоров'я займає провідне місце.

Ми вдячні всім, хто долучилися до цієї події. А головне організаторам - учнівству та виховалелям біолого-хімічного профілю Коваль Оксані та Людмилі Конюшій. Традиційно, модераторкою форуму була випускниця біолого-хімічного профілю, ранкова пташка Чернігівщини Лілія Духно.

Тож, чекаємо з нетерпінням головної події року - Травнівки з нагоди ювілею, 11 травня. І ми точно здивуємося талантам наших випускників!

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 24 | Додав: tkachenko | Теги: зустріч, медицина, свято, ювілей, Випускники | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar