Головна » Останні новини / Події» Майбутнє за освіченою молоддю, яка будуватиме, зміцнюватиме Україну силою свого таланту, знань, віри та любові!
10:24
Майбутнє за освіченою молоддю, яка будуватиме, зміцнюватиме Україну силою свого таланту, знань, віри та любові!

Щирі, відкриті, надійні, сильні, розумні, красиві, творчі, упевнені, неповторні! Такими запам'ятаються 28 випускників та випускниць фізико-математичного профілю, які 22 червня отримали документ про повну загальну середню освіту.

Ліцейні роки дали не лише якісні знання, розвинули творчі здібності, а й навчили відстоювати свої переконання і погляди, озброїли безцінним досвідом, який обов’язково стане в пригоді в майбутньому. Усе це – безцінний капітал, який допоможе становленню особистісному та професійному. Нехай доросле життя буде сповнене нових можливостей і перспектив, блискучих ідей і успіхів!

Привітали випускників Жанна Шерстюк, заступниця голови Чернігівської обласної державної адміністрації, та Микола Конопацький, начальник Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації. Зворушливо, проникливо і щиро звучали слова побажань від людей, які докладають чималих зусиль для підтримки талановитої молоді Чернігівщини та підвищення рівня освіти і науки в регіоні. У подарунок закладу - сучасні ноутбуки від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Майбутнє за освіченою молоддю, яка будуватиме, зміцнюватиме Україну силою свого таланту, знань, віри та любові!

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 46 | Додав: admin_ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar