Головна » 2015 » Травень » 18 » Майбутнє європейської держави
17:14
Майбутнє європейської держави

З року в рік в області зростає кількість обдарованих дітей, які гідно захищають честь рідної Чернігівщини в інтелектуальних змаганнях. Якщо торік 61 переможець здобув 67 дипломів, то цього року переможців уже 70, а дипломів – 74.

Збільшується й кількість конкурсів, в яких перемагають наші юні земляки. 14 травня голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч зустрівся з переможцями ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Чернігівського територіального відділення Малої академії наук України, XIV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, V Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка та XV міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Чернігівський обласний педагогічний ліцей на цій зустрічі представили троє учнів-переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. Це учні 11 класу – Мехед Людмила, Гримчак Єгор та Федорок Яна, яка здобула перемогу у двох випробуваннях.

Слова вдячності за особистий внесок у справу розвитку творчих здібностей школярів, підготовку переможців всеукраїнських інтелектуальних змагань Валерій Куліч висловив і педагогам та вручив їм відзнаки облдержадміністрації. Так, подяками були нагороджені директор ліцею Коломієць Г. В. та учитель біології Потоцька С. О.

На згадку переможці інтелектуальних змагань отримали грошові винагороди та книжку «Чарівні куточки України», яка дасть їм можливість більше дізнатися про визначні пам’ятки культури та місця, що стали символами та гордістю нашої країни.

Вікторія Гець, «ШТРИХ»,
з посиланням на сайт Чернігівської ОДАКатегорія: Останні новини / Події | Переглядів: 461 | Додав: tkachenko | Теги: учні-переможці, ЧОДА, обдаровані діти | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar