Головна » 2015 » Квітень » 29 » Майбутнє без Чорнобиля
18:21
Майбутнє без Чорнобиля

У суботу 26 квітня відбувся тематичний вечір «Майбутнє без Чорнобиля» в рамках тижня ліцею присвяченого Дню Землі. Його організаторами були ліцеїсти І біолого-хімічного профілю.

Природа – це живе, одухотворене, гармонія, і поєднання форм; природа може відчувати, мислити, діяти.Все, що довкола тебе є:
Поля і гори, й ріки –
Все на святій Землі твоє
Від роду і навіки

Сьогодні рідна земля благає у нас порятунку, заради нас самих, заради збереження життя. Ми живемо ми отут на землі, край чумацького шляху, на узбіччі, де пахне полин і блакитний чебрець, де кропива глуха виросла з космічного праху, де на пил повертається місяця срібний вінець. Наша мить - це краплина, в якій віддзеркалилась вічність, якій підвладні усі. Вже 29 гірких літ ми живемо у післячорнобильській ері під знаком зловісної зірки, у чорному болі. День 26 квітня 1986 року ввійшов в історію як найбільша трагедія і незвичайна рана на тілі України, на тілі нашої планети.

Здавши страшні події Чорнобильської катастрофи, ліцеїсти вшанували пам’ять героїв-ліквідаторів. Всі ми повинні прагнути до того, щоб злу не залишалось на землі місця. Тільки добро треба творити в нашому спільному домі - Земля!Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 501 | Додав: tkachenko | Теги: Чорнобиль, День Землі, тиждень ліцею | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar