Головна » 2015 » Лютий » 20 » Love is
14:24
Love is
«А хочешь … Я тебе открою Тайну…
Один такой малюсенький секрет
Знай… Люди не встречаются случайно…
Случайностей, поверь мне, в жизни нет…»

Під таким романтичним девізом пройшло свято до Дня св.Валентина 12 лютого 2015 року, організоване Дитячою психологічною службою ліцею на чолі з практичними психологами ліцею Наталією Володимирівною Нудьгою та Людмилою Валентинівною Мочаловою.

Темою вечора «Love is» стало дослідження природи кохання та пошук відповіді на головне запитання: Що таке кохання? Які його прояви? Чи справді це лише «хвороба» чи дійсно високе та незвідане почуття?

Романтична атмосфера, свічки, відео, малюнки, вітання – все це запалило в серцях гостей віру у справжнє таємниче почуття та його неповторність.

Кожен мав можливість поділитися своєю історією першого кохання та пережити ще раз ті палкі почуття та емоції, наче вперше в житті.

Любов проявляється в різних формах та видах: любов до матері, любов до коханого, до близьких, до Батьківщини. Та як ніколи, рідна земля стала для українців незамінною, а біда поєднала всю країну міцною блакитно-жовтою стрічкою. І діти і дорослі натепер прагнуть лише одного – миру. Кожен допомагає чим може, адже зараз підтримка одне одного практично все.

Так, учасники ДПС вирішили і сьогодні подарувати частинку душі, любов та підтримку мужнім захисникам нашої України, виготовивши валентинки своїми руками. Всі присутні активно підтримали ініціативу психологічної служби.

Зігрівали свято виступи ліцеїстів Ірини Нікитенко та Данила Голуба, які дарували глядачам незабутні пісні про кохання.

Приємними подарунками для гостей вечора стали й поетичні рядки та музичні композиції від педагогів ліцею – Наталії Василівни Сидоренко та Першина Станіслава Олександровича.

Вечір подарував приємні емоції, враження та віру в світле майбутнє, адже любов обов’язково врятує світ, головне про неї не забувати!

Дитяча психологічна служба

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 768 | Додав: tkachenko | Теги: дпс, вечір, любоа | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
avatar