Головна » 2013 » Січень » 8 » Лижна прогулянка, або молодим педагогам – усюди дорога!
21:04
Лижна прогулянка, або молодим педагогам – усюди дорога!

Традиційно канікули у педагогічному ліцеї проходять активно та весело як для педагогів, так і для ліцеїстів. В останніх – це період участі в обласних предметних олімпіадах, підготовки наукових і творчих робіт, участі в зборі «Інтелект». А от педагоги намагаються якомога більше часу проводити разом. Цьому прикладом стала лижна прогулянка молодих педагогів ліцею на лижну базу урочища Яцево 4 січня (уже 2013 року!). Хоч і лякали синоптики нас плюсовою температурою та дощем, мокрим снігом та вітром – усе ж таки день видався напрочуд вдалим. Лижі для нас – хочеш ліцейні, хочеш напрокат, лижна траса – давно прокладена спортсменами олімпійського резерву. А хто не відрізняється особливим хистом їзди на лижах – тому майстер-клас від учителів фізичної культури, яких поряд з нами було – аж троє!

Усі вражені і натхненні поверталися додому. Трохи стомлені, але ця втома значно приємніша, ніж від звичайних трудових буднів. Тому – усіх запрошуємо ставати з нами на лижню. І впевнено додаємо – не лише молодим, а взагалі ліцейним педагогам – усюди дорога!

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 767 | Додав: tkachenko | Теги: здоров'я, канікули, дозвілля | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 0
avatar